WLtoys A979 - Monster truck


RC car WLtoys A979

 

 

 

Een echt monster

De A979 is de ultieme Monster truck. Met dit monster binnen rijden zou zonde zijn, hij is gemaakt om over elk obstakel op zijn pad heen te kruipen.

 

 

 

 


A979 RC car WLtoys

 

 

 

Groter is sneller

De enorme wielen van de A979 zorgen er niet alleen voor dat hij over elk obstakel heen kan maar ook dat hij een hoge snelheid kan halen. Met een snelheid van boven de 50 km/u is dit monster gemaakt om snel te gaan.

 

 

 

 

 


a979

 

 

 

Niet te stoppen

De vierwiel aandrijving, enorme wielen en hoogwaardige wielophanging zorgen ervoor dat de A979 over elk terrein en obstakel heen kan. Niets houdt deze machine tegen. Het is dus verstandig om aan de kant te gaan als deze truck uw kant op komt.

 

 

 

 


 

 

Model specifications

 A979

4-wheel shock absorbers  
Size    253*200*115 [mm]
Wheelbase
  165 [mm]
Wheel span   -- [mm]
Wheel diameter   71 [mm]
 Wheel width   40 [mm]
Battery   7.4V1100mah
Charge time   150 [mins]
Playing time   10 [mins]
Control distance   100 [m]
Freq.    2.4GHz
Motor   390 (brushed)
Speed    50+ [km/h]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Number ID/SKU

Spare parts

Factory ID

73 A979 A979
1102 Underbody A949-03
1107 Turning seat A949-08
1108 Shock absorber plate A949-09
1110 Six angular wheel seat A949-11
1111 Gear box cover A949-12
1112 Differential case A949-13
1113 Differential cup A949-14
1114 Positioning seat A949-15
1115 Motor dustproof seat A949-16
1116 Central transmission shaft A949-17
1117 Connect board A949-18
1119 Servo arm A949-20
1121 Hook & loop 210 mm A949-22
1122 Differential mechanism A949-23
1123 Reduction gear A949-24
1125 Motor seat A949-26
1126 Lithium battery 7.4V 1100mAh A949-27
1127 16G Steering engine (servo) A949-28
1128 Motor heat dissipation cover A949-29
1129 Wheel axle 9*22.1 A949-30
1130 Fixed motor bolt washer A949-31
1131 390 Electric machinery A949-32
1132 Oil bearing 4*8*3 A949-33
1133 Oil bearing 8*12*3.5 A949-34
1134 Ball bearing 7*11*3 A949-35
1135 Ball bearing 8*12*3.5 A949-36
1136 Swing arm gasket A949-37
1137 Pan head tapping screws 2.6*6 A949-38
1138 Pan head tapping screws 2*6 A949-39
1139 Round head screws 2.5*8 A949-40
1140 Pan head screws 2*16 A949-41
1142 Round head dielectric M2.5*6*6 A949-43
1143 Flat head screws M3*5 A949-44
1145 Ball head screw 10.8*4 A949-46
1146 Countersunk head tapping screws 2*6 A949-47
1147 Countersunk head tapping screws 2*7.5 A949-48
1148 M3 lock nut A949-49
1149 Axle pin 1.5*6.7 A949-50
1150 Differential pin 1.5*16 A949-51
1152 Turning seat shaft 2*20.5 A949-53
1153 R pin A949-54
1154 Shock absorber A949-55
1155 Receiver A949-56
1156 2.4 GHz Remote control A949-57
1161 Swing arm A959-02
1162 Pull rod A959-03
1164 C seat A959-05
1166 Transmission shaft 3.5*50.8 A959-07
1169 Round head screw level M2*17.5 A959-10
1177 Swing arm pin 2*40.8 A969-08
1178 Left tire A979-01
1179 Right tire A979-02
1180 Anti-collision frame A979-03
1181 Car canopy (blue) A979-04
1182 Car canopy (red) A979-05
1185 Screw set A959/A969/A979 ?